Studira se
Jel iman sanse skupit 15 bodova na molitvu i pogadanje? Also jel ima neki nacin da se prepise
See the following links for: Medication Guide & Safety Information
Ajmo malo prokomentirat vi sta ste bili
Ovo mi nisu prvi radicevi i sve sto imam za rec je da sam razocarana organizacijom ove godine.
Zvuk je bio uzasan nista se nije culo, neko je i na FB grupi napisao ,,Dajte Indiri mikrofon,,. Svi smo cekali da ovi blize bini pocnu pjevati pa da mozemo i mi onda.
Reperoar pjesama DJ-a (ovo je sad malo subjektivnije) je svaki dan bio isti. Ne samo sto su bile iste pjesme nego isti redosljed, to se prijasnjih godina nije dogadalo. U subotu smo 4 puta culi ,,Kako je dobro vidjeti te opet’’. Meni je jasno da ti sa hrvatskim trash pjesmama ne mozes napraviti svaki dan nesto drugacije, ali bar malo izmjeni ne znam. Moglo se to puno bolje.
Majice su bile besplatne, ali izraditi 5 kutija majica a u samom domu zivi vise od 3000 ljudi je samo smijesno.
Maturant sam i vec znam da cu kiksat ovogodisnju maturu i vjv upast na FSB sto nije los izbor al htio sam na FER. Koliko je tesko i koliko se placa prebacivanje nakon prve god i dal je to pametno? Cu morat ponavljat god i ima li itko ko je kroz to vec proso?