Sub je ponovo u radu! Svako može da postuje sad! https://discord.gg/n4DWTrzs8V Za poklone i druženje dođite i na diskord server!
Razvijamo igru u kojoj vodite svoju intergalaktičku kafeteriju u/CoffeeCoonGame • Razvijamo igru u kojoj vodite svoju intergalaktičku kafeteriju Gaming Sorry, something went wrong when loading this video. View in app
Ko se seća ovog remek dela? Pt.86 - Disney's Aladdin (NES 1994) u/Bad_me94 • Ko se seća ovog remek dela? Pt.86 - Disney's Aladdin (NES 1994) Gaming
Srećan 35. Rodjendan mojoj omiljenoj gaming franšizi u/Curious-Pressure-809 • Srećan 35. Rodjendan mojoj omiljenoj gaming franšizi Random