Skip to main content

r/RedditIskrice



Advertisement: Shareholders, we urge you to vote the WHITE proxy card today “FOR” ALL 6 of $VXRT’s highly qualified directors.
Shareholders, we urge you to vote the WHITE proxy card today “FOR” ALL 6 of $VXRT’s highly qualified directors.
Shareholders, we urge you to vote the WHITE proxy card today “FOR” ALL 6 of $VXRT’s highly qualified directors.


Jesam ja jedini kome se apsolutno neda dopisivat
Jesam ja jedini kome se apsolutno neda dopisivat
Pitanje

Ja ne znam jel samo do mene al po meni dopisivanje po par dana (ako ne i vise) jednostavno nema smisla.

Svaki razgovor mi se cini toliko forsiran, moram razmisljat po par minuta sta napisat zato jer jednostavno nemogu se toliko prirodno izrazavat preko poruka kako mogu uzivo.

Po meni najbolje par poruka razmjenit, da vidimo jesmo li normalni i onda na kavu. Na kavi od 30min sazna se vise nego u 2 tjedna dopisivanja i jednostavno bolje upoznas osobu.

Na kraju krajeva i vidis sa kim razgovaras i odma znas dal ti je fizicki privlacan/privlacna i odma to odrezes ako nije. Manji utrosak vremena sa obje strane a opet smisleno (sto dopisivanje par dana sa forsanim porukama, nije)

Koja su vasa misljenja?


M23 ZG trazim curu za vezu
M23 ZG trazim curu za vezu
Zagrebačka - M - 20-24

Bok svima.

Pa evo da probam i na ovaj način pronaći nekoga.

Tražim curu svojih godina iz Zagreba i okolice za ozbiljnu vezu. Bitno mi je da je osoba prirodna i svoja.

Nisam tu zbog igrica, avantura i slično.

Ukratko o meni: iz Zagreba sam, introvert, visok 180, slušam rock, metal, opcenito stranu glazbu i nesto domaceg sve ovisi o danu i raspoloženju.

U slobodno vrijeme sviram gitaru, vozim se motorom ili jednostavno chillam i pogledam neki dobar film ili seriju.

Ako se želiš detaljnije upoznat, slobodno se javi.

KOMENTARI: NE